Ayaklı Gazete ( 18.09.2009 )

Türk kadınları Murat Yıldırım’la akşam yemeği yeme hayalleri kuruyor. 

 

   Ayaklı Gazete, Türk kadınlarının birlikte akşam yemeği yeme hayalleri kurduğu Türk erkeğini belirledi. Aşık adam rolleriyle Türk kadınlarının beğenisini toplayan yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, rakiplerini geride bırakarak ankette 1’inci oldu.

   Düzenlediği anketlerle Türk halkının medyatik isimlere karşı duruşunu ortaya koyan Ayaklı Gazete, bu hafta “Türk kadınlarının akşam yemeği yemek istediği Türk erkeği”ni belirledi. On günde tam 36.760 okurun katılım gerçekleştirdiği ankette “Asi” dizisindeki rolüyle büyük bir hayran kitlesi edinen ve etkileyici bakışlarıyla Türk kadınlarını kendisine hayran bırakan Murat Yıldırım, oyların yüzde 30’unu alarak, Türk kadınlarının akşam yemeği hayallerini en çok süsleyen Türk erkeği oldu.

   Murat Yıldırım’ın en büyük rakibi olan Kıvanç Tatlıtuğ ise son zamanlarda kazandığı büyük popüleriteye rağmen ankette aldığını %19 oranındaki oyla ikinci oldu. “Aşk-ı Memnu”daki baştan çıkarıcı sahneleriyle olay yaratan ve genç kızların son dönemlerdeki gözdesi haline gelen sarışın oyuncu, kumral meslektaşına liderliği kaybetti. Sokakta yürürken bile hayranlarını sokağa döken Kıvanç Tatlıtuğ, Türk kadınlarının yemek hayallerini, yalnızca oynadığı dizilerle gündeme gelen Murat Yıldırım kadar süslemiyor.

   Türk televizyonlarının başarılı şovmeni Beyazıt Öztürk’ün sempatisi, Türk kadınlarının hayallerini de süslüyor. İlişkilerini göz önünde yaşamaması ve annesine olan bağlılığı sebebiyle “ideal erkek” olarak tanımlanan Beyazıt Öztürk, ankette oyların % 10’unu alarak, Türk kadınlarının birlikte yemek yeme hayalleri kurduğu 3’üncü erkek oldu.

   Polisiye dizilerin aranılan yüzü yakışıklı oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Ayaklı Gazete‘nin kadın okurları tarafından kullanılan oyların % 7’sini alarak, ankette 4’üncü oldu. Rakiplerinin arasından esmerliği ve canlandırdığı rollerin karizmasıyla öne çıkan Mehmet Akif Alakurt, medyada pek yer almadığı için Türk kadınlarının gözünde gizemini koruyor.

Murat Yıldırım – % 30

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: